Blog o nas, naszej Córce i codziennym życiu.
Blog > Komentarze do wpisu

Amy Winehouse nie żyje

Nigdy jej ani nie słuchałam, ani specjalnie nic o niej nie wiedziałam. W sumie logiczne by było, aby wiadomość o jej śmierci nie pojawiła się na moim blogu. Jednak będzie inaczej i się pojawi, ponieważ ta wokalistka o głosie Janis Joplin miała tylko 27 lat. W swoim wieku cierpiała na rozedmę płuc, była skrajnie uzależniona od narkotyków i alkoholu, nie była w stanie zaśpiewać koncertu w związku z przepiciem. Jej katastrofalny upadek po prostu się dokonał. Taka śmierć kiedyś miała inny wydźwięk, w czasach, gdy było się przeciwko czemu buntować. A w obecnych czasach? Można się buntować już chyba tylko przeciwko samemu sobie. Tym bezsensowniejsze jest to, co sobie zrobiła i w co spadła.  

Oto Amy Winehouse, dla tych, którzy podobnie jak ja nie bardzo wiedzą, kto to jest (zdjęcie pochodzi z jej czasów szkolnych, na tym zdjęciu jest jeszcze zwyczajną, niezniszczoną dziewczyną, taką chyba warto ją pamiętać): 

Oto jedna z jej piosenek:

R.I.P. [*]

sobota, 23 lipca 2011, inabissare

Polecane wpisy

TestMeToo - dołącz do nas Daisypath Anniversary tickers Daisypath Anniversary tickers Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki Daisypath Anniversary tickers Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers Lilypie Kids Birthday tickers